Sukurti mūsų tinklaraštį ryžausi po ilgų svarstymų kas būtų patogiausia visiems:  man, mokiniams, tėveliams bei kitiems artimiesiems. Helsingborge veikia daug skirtingų mokyklinių portalų ir sistemų, tačiau nėra vieno, apimančio ir komunalines ir privačias mokyklas bei gimnazijas. Šis tinklaraštis yra mano bandymas išspręsti situaciją, lyg ir pirmas blynas, tikiuosi kad neprisvilęs 🙂

Dabar noriu pasidžiaugti, kad Helsingborge yra daug gražaus jaunimo, pasirinkusio mokytis lietuvių gimtąją kalbą, todėl visi kartu bendradarbiausim, kad mokymosi procesas būtų sklandus.

Tėveliai, seneliai, visi artimieji, kreipiuosi į jus,- jūs esate nepakeičiamas resursas mokinukams namuose. Jūs tikrai žinote daug visokių istorijų, dainų, pasakų, anekdotų, atsiminimų, kurių nežinau aš, – dalinkitės su mūsų grupe tomis žiniomis per savo vaikus ir anūkus. Kai tinklaraštyje paskelbsime kokią naują temą,- aptarkite ją su vaikais, papasakokit prisiminimus. Kad vaikai turėtų stiprius gimtosios kalbos pamatus, jie turi KASDIEN tą kalbą girdėti gyvai, natūraliai ja naudotis. Kalbėkitės, pasakokit, skaitykit vaikams garsiai, sekit pasakas, tai ką jūs galite duoti yra nepakeičiama!

Aš per savo kassavaitines pamokas tvirtinsiu tas žinias, sugebėjimus ir įgūdžius, kuriuos vaikai jau turi, ir diegsiu kitus, kad judėtume pirmyn, kad užsipildytų spragelės, kad kalbėti, skaityti ir rašyti lietuviškai būtų lengva ir natūralu. Toks mano tikslas ir svajonė. O dabar,- PIRMYN!